Alterna Bamboo Volume 48-Hour Sustainable 125 ml objem vlasov pre ženy

15.02

Každý produkt na našom e-shope má SR záruku minimálne na dve roky. Je možné vrátiť tovar do 14 dní bez udania dôvodu kde vám bude v plnej výške vrátená suma za kúpený tovar alebo služby z nášho e-shopu. Ak máte nejaké otázky ohľadom reklamácie ale iné pripomienky stačí náš kontaktovať v chate po prípade na náš e-mail ktorý nájdete v pätičke tejto stránky.

KÚPIŤ

Popis

Alterna Bamboo Volume 48-Hour Sustainable 125 ml objem vlasov pre ženy

.

Alterna Bamboo Volume u Vás do 48 hodín! Vlasový sprej Alterna Bamboo Volume 48-Hour Sustainable Volume Spray. Přípravek Alterna Bamboo Volume 48-Hour Sustainable Volume Spray okamžitě dodá vlasům dlouhotrvající objem. Unikátní složení s polymery a vitamíny pro silnější, pružné a zdravé vlasy. Výtažky z bambusu vlasy posilují

.

Alterna Bamboo Volume 48-Hour Sustainable 125 ml objem vlasov pre ženy

.

Jedna sa o kvalitný produkt skvelej značky: Alterna ktorý milujú naší zákazníci čoho dôkazom je aj veľký počet recenzií a predajov po celom svete. Originalita a skvelá cena sú zárukou našej spokojnosti a trvácnosti tohto produktu.

Výrobca: Alterna si dal pri spracovaní tohto tovaru obzvlášť záležať. Dotiahnuté detaili a spracovanie hovoria len v prospech kvality a dobrej ceny.

Na tento tovar je možná doprava zdarma čo môžete zistiť pri kontaktovaní na tejto stránke.

.

Alterna Bamboo Volume 48-Hour Sustainable 125 ml objem vlasov pre ženy
Ak máte nejaké otázky na nás ohľadom reklamácie alebo iné pripomienky. Stačí nás kontaktovať na náš e-mail ktorý nájdete v sekcii kontakty. Alebo na chat ktorý je umiestnení dole na pravej strane tejto stránky.

U nás je predaj a nákup produktov bezpečný a pohodlný. Náš tým sa o celý proces postará za Vás. Na vás už len ostáva si počkať na Váš tovar.

 

Tento tovar je možné poslať viacerými prepravnými službami. Každá služba je spoplatnená príslušnou sumou. Pri väčšom množstve tovaru je možné si uplatniť dopravu zdarma.

Ak máte záujem o informácie z oblasti vôni, parfémov a kozmetiky. Stačí sledovať náš BLOG, ktorý je aktualizovaný každý deň. Kde sa dozviete veľa zaujímavých trendov a informácií ktoré Vás určite zaujmú.
.

Názov produktu: Alterna Bamboo Volume 48-Hour Sustainable 125 ml objem vlasov pre ženy

Výrobca: Alterna

Kategória: Heureka.sk | Kozmetika a zdravie | Kozmetika | Vlasová kozmetika | Stylingové prípravky
Doprava: DHL / ZASILKOVNA /

Ďalšie informácie

Názov produktu:

ID:

Objem:

Určenie:

Tip:

Tester:

Vzorček:

Odstrek:

Sada:

Cena:

Výrobca:

EAN:

ITEM GROUP:

Doprava:

Cena dopravy:

Doprava 2:

Cena dopravy 2:

Doprava 3:

Cena dopravy 3:

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Alterna Bamboo Volume 48-Hour Sustainable 125 ml objem vlasov pre ženy”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *